Apie mus

Esame būsto statybos profesionalai ir šioje srityje dirbame daugiau nei 10 metų. Tausodami brangų jūsų laiką siūlome visas būsto statybos paslaugas vienoje vietoje!Visi mūsų meistrai - išskirtinius įgūdžius bei aukščiausią kokybę demonstruojantys statybos darbų specialistai.

Suprantame, koks svarbus tampa laikas nuolat skubančiame ir modernėjančiame pasaulyje. Būtent dėl šios priežasties nusprendėme teikti visas būsto statybos paslaugas ir po vienu stogu suburti daugiau nei dešimties skirtingų statybos sričių meistrus, kurie užtikrins aukščiausią darbų kokybę ir patikimą garantiją.

Mes pasirūpinsime jūsų būsto statybomis nuo pamatų iki stogo, - jums reikės tik atsipalaiduoti ir maloniai planuoti vis artėjantį įkurtuvių vakarėlį. Atliekame žemės tvarkymo, pastatų ar jų dalių griovimo darbus, atlikus darbą sutvarkome aplinką, išvežame šiukšles ir vietoj jų paliekame tik pozityvias emocijas (juk niekas nemėgsta tvarkytis). Taip pat atliekame visus betonavimo, įvairių medžiagų mūro ir stogo apdengimo darbus. Darbus vykdome ne tik pastatų išorėje, bet ir jų viduje - atliekame įvairaus pobūdžio santechnikos bei elektros darbus, padedame įsigyti ilgai tarnausiančią namų vėdinimo įrangą bei užtikriname kokybišką jos montavimą. Rūpinamės net ir pačiomis menkiausiomis būsto vidaus apdailos smulkmenomis, klientams nerandant svajones bei galimybes atitinkančių apdailos detalių, pasiūlome patikimų tiekėjų produkciją.

--

Svajojate apie nuosavą namą užmiestyje, ketinate renovuoti seną ar įsirengti naują butą, o gal kotedžą? Kreipkitės į būsto statybos profesionalus kontaktuose nurodytais tel. numeriais ar elektroniniu paštu.